تعمیر ماشین ظرفشویی دوو


تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی، روند شستشوی ظروف را که کاری طاقت‌فرساست را بسیار آسان می‌کند. به همین جهت، این دستگاه، جایگاه ویژه‌ای در بین لوازم خانگی، در بین مشتریان دارد. برندهای مختلفی از ماشین ظرفشویی در بازار ایران وجود دارد که یکی از آن‌ها دوو است. ماشین ظرفشویی دوو، به دلیل خدمات پس از فروش رسمی در ایران، طرفداران زیادی دارد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین مدل ماشین ظرفشویی دوو و سایر مدل‌های پرطرفدار آن آشنا کنیم. در ادامه به بررسی مزایا، معایب و نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو می‌پردازیم.

مدل‌های پرطرفدار ماشین ظرفشویی دوو

مدل‌های این ظرفشویی‌ها، شامل موارد زیر است:

 • ماشین ظرفشویی اکسترا دوو: این مدل ظرفشویی، با ظرفیت 14 نفره، دارای قابلیت‌های بسیاری است. 8 برنامه شستشو به علاوه 5 آپشن اضافه، سیستم خشک کن اضافی و قابلیت شستشوی سریع ظروف در 30 دقیقه، از ویژگی‌های این مدل است. مدل اکسترا دوو همچنین دارای سیستم Strong Wash برای شستشوی ظروف بسیار کثیف است.

برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مدل اکسترا، می‌توانید با کارشناسان سرویس یار به شماره 09123625404 در تماس باشید.

 • ماشین ظرفشویی شاین دوو: 8 برنامه شستشو به همراه 6 آپشن اضافه، یکی از خصوصیات این ماشین ظرفشویی است. قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه سوم، سیستم هوشمند عیب یاب و سیستم خشک کن اضافی، از دیگر ویژگی‌های مدل شاین است. برای شستشوی ظروف در این ماشین ظرفشویی دوو، می‌توانید از قابلیت نصف ظرفیت استفاده کنید و لازم نیست تا پر شدن کامل آن صبر کنید.
 • ظرفشویی رادیانس دوو: یکی از قابلیت‌های مدل رادیانس، قابلیت ایجاد تاخیر در شستشوست که به شما این امکان را می‌دهد حتی زمانی که در منزل نیستید برنامه شسشتو را آغاز کنید. 7 برنامه شستشو و 5 آپشن اضافی، از دیگر قابلیت‌های مدل رادیانس است.
 • ماشین ظرفشویی استار دوو: سبد آسانسوری در مدل استار، قابلیت تنظیم ارتفاع طبقه سوم را فراهم کرده است. 6 برنامه شستشو به همراه 5 آپشن اضافی، امکان شستشوی بهینه با کاهش مصرف انرژی و آب و سیستم خشک‌کن اضافه، از ویژگی‌های دیگر این مدل ماشین ظرفشویی دوو است.
 • ماشین ظرفشویی 15 نفره دوو مدل گرین اوشن: تنها مدل 15 نفره از ظرفشویی‌های دوو، این مدل است. رده مصرف انرژی ++A و 6 برنامه شستشو، دیگر ویژگی‌های این مدل است. شما با استفاده از این ظرفشویی، می‌توانید ظروف را قبل از شروع به شستشو، یکبار آبکشی کنید تا غذای باقیمانده بر روی ظروف خشک نشود.

برای تعمیر انواع مدل‌های ماشین ظرفشویی دوو، می‌توانید با سرویس یار تماس حاصل فرمایید.

نکات کلیدی برای استفاده از ماشین‌های ظرفشویی دوو

در هنگام استفاده از هر وسیله‌ای، نکات ساده‌ای وجود دارد که طول عمر آن را بیشتر می‌کند. ماشین ظرفشویی‌های دوو نیز از این قاعده مستثنی نیستند. ضمن آن که با رعایت این نکات، خرابی کمتر بروز کرده و نیاز به استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو کمتر می‌شود. این نکات عبارتند از:

 • تا حد امکان ظروف را قبل از چیدمان در ماشین ظرفشویی، پاک کنید.
 • هر ظرف را در محل مناسبش قرار بدهید.
 • از شوینده مناسب ظرفشویی استفاده کنید.
 • فیلتر تخلیه را به طور مرتب تمیز گنید.
 • هر چند وقت یکبار داخل ظرفشویی را با حداکثر دما و مقداری سرکه بشویید.
 • واشرهای درب را با آب و سرکه و دستمال تمیز کنید.

مزایا و معایب ماشین ظرفشویی دوو

در پاسخ به این سوال که “چرا ماشین ظرفشویی دوو بخریم؟” نیاز است تا مزایای آن را بررسی کنیم در ادامه این مطلب به بررسی مزایا و سپس معایب این ظرفشویی‌ها خواهیم پرداخت.

مزایا

 • قیمت مناسب به نسبت دیگر برندها
 • خدمات پس از فروش رسمی در ایران
 • برنامه‌های شستشوی متنوع
 • قابلیت‌هایی همچون خشک کن اضافه و شستشو با نصف ظرفیت
 • کمک به کاهش مصرف انرژی و مصرف آب
 • کیفیت به نسبت بالا
 • طول عمر بالا

آشنایی با معایب و اشکالات برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

برای آن که بدانیم “چه زمانی باید ماشین ظرفشویی دوو را تعمیر کنیم؟” لازم است تا خرابی‌ها و علل آن را در این ماشین‌های ظرفشویی بررسی کنیم. این خرابی‌ها شامل موارد زیر است:

 1. ظرفشویی دوو روشن نمی‌شود: وجود اشکال و خرابی در پریز و دو شاخه و یا خراب برد الکترونیکی ظرفشویی، باعث بروز این مشکل هستند.
 2. ماشین ظرفشویی دوو در تخلیه آب مشکل دارد: وجود هر گونه شیء خارجی در داخل پمپ تخلیه و یا خراب شدن پمپ تخلیه ظرفشویی دوو، می‌توانند از عوامل بروز این مشکل باشند.
 3. نشتی آب در ماشین ظرفشویی دوو اتفاق افتاده است: در صورت پارگی شلنگ تخلیه، امکان نشتی آب در ماشین ظرفشویی دوو وجود دارد. این نشتی همچنین می‌تواند ازلگنچه ، جت پمپ ، ایرگاید و یا کابین ظرفشویی نیز باشد.
 4. ظروف پس از شستشو در ظرفشویی دوو تمیز نشده‌اند: ابتدا باید قرص یا ماده شوینده‌ای را که استفاده کرده‌اید بررسی کنید تا فاسد و تاریخ مصرف گذشته نباشد. در وهله بعدی این مشکل می‌تواند ناشی از کثیفی فیلتر، گرم نشدن آب ماشین ظرفشویی، خرابی موتور تقسیم آب و گرفتگی و کثیفی آبفشان‌های ظرفشویی، باشد.

در صورت بروز هر یک از خرابی‌های نام برده شده و سایر خرابی‌های مرتبط با ظرفشویی، می‌توانید با خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو سرویس یار به شماره 09123625404 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید از طریق سایت سرویس یار، درخواست خود را ثبت کنید.

اگر ماشین ظرفشویی دوو شما خراب شده و نیاز به سرویس تعمیرات دارد، کافی است درخواست خود را در سرویس یار ثبت کنید.

همچنین برای استفاده از خدمات تعمیر مایکروویو دوو، تعمیر یخچال و ساید بای ساید دوو، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو و تعمیر اجاق گاز دوو، با سرویس یار تماس حاصل فرمایید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *