فعال کردن قفل کودک در لباسشویی ویرپول

خانه - ماشین لباسشویی - فعال کردن قفل کودک در لباسشویی ویرپول
فعال کردن قفل لباسشویی ویرپول
فهرست مطالب

لباسشویی یک وسیله عجیب و غریب برای کودکان و بچه‌های زیر ۵ سال است. به همان اندازه‌ای که ممکن است ما حین مواجه با یک وسیله جدید کنجکاوی نشان دهیم، کودکان نیز دقیقا همین احساس را در مورد لباسشویی دارند. یک وسیله نسبتا بزرگ با دکمه‌‌های زیاد یا صفحه نمایشگر زیبا و رنگی و درب متفاوت، همیشه برای یک کودک، جذاب و پر از ماجراجویی است.

هیچ کودکی را نمی‌توان پیدا کرد که عاشق دستکاری کردن دکمه و تنظیمات دستی یا لمسی لباسشویی نباشد به همین دلیل است که تمامی لباسشویی‌ها به آپشن قفل کودک مجهز هستند. اگر در خانه بچه کوچک دارید و برند لباسشویی‌تان نیز ویرپول است مقاله امروز را به هیچ وجه از دست ندهید که راجع به استفاده از قفل کودک در لباسشویی ویرپول است.

لازم است یادآور شویم که تمامی مطالب زیر و نکات اموزشی آن زیر نظر استادکاران و تکنسین متخصص سرویس یار است که حرفه تخصصی آن‌ها تعمیر و تعویض قطعات محصولات برند ویرپول است.

بیشتر بخوانید:علت نشت آب از جا پودری لباسشویی ویرپول

اهمیت استفاده از قفل کودک در ماشین لباسشویی ویرپول

با فعال کردن و استفاده از قفل کودک در لباسشویی ویرپول از بهم ریختن برنامه و تنظیمات آن جلوگیری کنید. از آنجایی که برند ویرپول محصولی خارجی است، تنظیم دوباره برنامه‌های آن و برگرداندن تنظیمات به روال همیشگی و قبلی برای خیلی‌ها دشوار و ناممکن است.

قفل کردن لباسشویی خیال شما را از بابت شیطنت کودکتان راحت می‌کند؛ چون به هیچ وجه حتی با زدن دکمه و دستکاری تنظیمات نمی‌تواند ادامه کار لباسشویی و برنامه‌های آن را مختل کند.

بیشتر بخوانید: برنامه های شستشو ماشین لباسشویی ویرپول

نحوه فعال کردن قفل لباسشویی ویرپول

نحوه فعال کردن و استفاده از قفل کودک در لباسشویی ویرپول

برند ویرپول در عرصه تولید لباسشویی بسیار موفق است و مدل‌های مختلفی از انواع لباسشویی‌ها را با توجه به تکنولوژی روز، تولید و صادر کرده است. برنامه قفل کودک آپشن بسیار ضروری‌ است که در تمام مدل‌های این وسیله کار گذاشته شده، منتها نحوه استفاده از قفل کودک در لباسشویی ویرپول در مدل‌های مختلف آن، متفاوت است.

نحوه فعال‌سازی این ویژگی در بروشور و منوی هر دستگاه با توجه به مدل لباسشویی تشریح شده، اما ممکن است شما دفترچه راهنما را به هر دلیلی از دست داده باشید.

بیشتر بخوانید: علت تخلیه نشدن آب لباسشویی ویرپول

ما در ادامه چند روش فعال‌سازی این دکمه را برایتان توضیح می‌دهیم. قطعا اگر برند لباسشویی شما ویرپول باشد با یکی از چند روش زیردکمه قفل کودک فعال می‌شود:

  1. فشردن دکمه child lock. برای غیرفعال کردن قفل بایستی همین دکمه را دوباره فشار دهید.
  2. فشردن همزمان دکمه‌های spin  و temp به مدت ۳ الی ۵ ثانیه.
  3. دو علامت مثبت و منفی (+، -) را ۳ الی ۵ ثانیه بفشارید.
  4. نگه‌داشتن هم زمان spin  و rinse به مدت ۳ الی ۵ ثانیه. در صورت نیاز برای خاموش کردن قفل می‌توانید باز هم همین دو دکمه را فشار دهید.

پس از اتمام شستشو، قفل کودک را خاموش کنید

استفاده از قفل کودک در لباسشویی ویرپول به معنای قفل تمامی دکمه‌های لباسشویی به جز دکمه اصلی خاموش و روشن کردن وسیله، است. قفل کودک این برند به حدی مطمئن است که حتی پس از اتمام شستشو، فعال است و شما تا زمانی که آن را غیرفعال نکنید، خودتان نیز نمی‌توانید درب لباسشویی را باز کنید یا دکمه‌های دیگر را استفاده کنید.

سرویس یار مرکز تخصصی تعمیرات انواع ماشین لباسشویی ویرپول در تهران

آموزش فعال کردن قفل کودک در لباسشویی ویرپول

همراه عزیز اگر نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص استفاده از قفل کودک در لباسشویی ویرپول دارید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط بگیرید. ما در گروه سرویس یار مجموعه‌ای بزرگ از تعمیرکاران ویژه هستیم که تعمیر و راهنمای نصب لباسشویی برند ویرپول حرفه و تخصص ما است.

چنانچه مشکلی برای لباسشویی تان پیش آمد می‌توانید با ما تماس بگیرید و عارضه را بیان کنید.

اگر امکان داشت مشاوران ما شما را در حل مشکل راهنمایی می‌کنند، اما اگر نقص لباسشویی جدی بود شما را به نمایندگی ویرپول ارجاع می‌دهند. البته شما می‌توانید از مجموعه سرویس یار درخواست اعزام نیرو کنید. مزد و نرخ تعمیرات، طبق فاکتور ارائه شده خدمت شما محاسبه می‌شود.

بیشتر بخوانید: علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی ویرپول

راه های ارتباطی با سرویس یار

در هر ساعت از شبانه روز میتوانید با سرویس یار در تماس باشید و مشکل خود را حل کنید.

۰۲۱۴۴۸۱۰۲۶۲

نوشته های مرتبط

نظرات

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الان تماس بگیر.